trainingen / kalender

Per week vinden 3 trainingen plaats:

 

vanaf 5 november 2018 start het winterregime !

 

 

Winter :

Tot en met miniemen 

Maandag 18u00-19u00 - sporthal De Pionier (propere schoenen en lichte kleding vereist!)

Woensdag 18u00-19u00 - sportcomplex De Pionier

Zondag 10u30-12u00 - sportcomplex De Pionier

 

Vanaf kadetten

Maandag 18u00-19u30 - sporthal De Pionier (propere schoenen en lichte kleding vereist!)

Woensdag 18u30-20u00 - sportcomplex De Pionier

Zondag 10u30-12u00 - sportcomplex De Pionier 

 

 

Zomer :

Tot en met miniemen 

Maandag 18u00-19u00 - sportcomplex De Pionier

Woensdag 18u00-19u00 - sportcomplex De Pionier

Zondag 10u30-12u00 -sportcomplex De Pionier

 

Vanaf kadetten

Maandag 18u30-19u30 - sportcomplex De Pionier

Woensdag 18u30-20u00 - sportcomplex De Pionier

Zondag 10u30-12u00 - sportcomplex De Pionier 

 

 

Als recreant kan je ook terecht op volgende data/locaties:

 

Winter :

Maandag vanaf 18u30 - sporthal De Pionier

Woensdag vanaf 19u00 - sportcomplex De Pionier 

Zaterdag vanaf 08u00 - Jaagpad ’t Pardoen

 

Zomer :

Maandag vanaf 18u30 - sportcomplex De Pionier 

Woensdag vanaf 19u00 - sportcomplex De Pionier 

Zaterdag vanaf 08u00 - Jaagpad ’t Pardoen

 

 

Kalender 2018/2019

Alle data en plaatsen onder voorbehoud van wijzigingen. 

Bekijk de officiële kalender op de site van de Vlaamse Atletiekliga: www.atletiek.be   

Surf naar www.atletiek-westvlaanderen.be voor alle info rond het Provinciaal Comité en de diverse wedstrijden en criteriums.


- 03/03/19 – FLAC cross te Ardooie -

- 10/03/19 – PK Masters indoor Gent

 

Alle West-Vlaamse crossen tellen mee voor het Cross-criterium van de KW + PC

+ alle FLAC crossen tellen mee voor het GELE-TRUI Criterium van FLAC


Zomerseizoen:

Voor de benjamins, pupillen en miniemen richten 6 clubs in West-Vlaanderen
een meeting in nl de Rubenscup :
01/05/19 - Izegem FLAC + uitreiking GELE TRUI jeugd (van de crossen)
11/05/19 - Torhout HAC
30/05/19 - Tielt AVMO
15/06/19 - Roeselare AVR
01/09/19 - Waregem AZW
21/09/19 - Kortrijk KKS

Ook nog voor onze jeugd
14/04/19 : Ieper FLAC - springtime-meeting - ‘s morgens voor benj-pup-min
27/04/19 : Roeselare AVR : BVV pup/min meisjes
28/04/19 : Zwevegem AZW : BVV pup/min jongens
18/05/19 : Beernem FLAC - PK meerkampen benj-pup-miniemen
29/06/19 : Zwevegem AZW - PK benj/pup/min
30/06/19 : Poperringe FLAC - ‘s morgens voor kangoeroe - benj - pup - min
06/07/19 : Ieper - FLAC ‘s morgens - meerkamp benj/pup/min heren
07/07/19 : Ieper - FLAC ‘s morgens - meerkamp benj/pup/min dames
25/08/19 : Roeselare AVR - PK aflossingen
15/09/19 : Izegem FLAC - jeugdmeerkamp grote prijs Michael Bultheel

En dan hebben we onze interclubs of bekers :
zeker deze data vrij houden want FLAC heeft je nodig om de kleuren van
jouw club te verdedigen :
27/04/19 : BVV Roeselare AVR pup/min meisjes
28/04/19 : BVV Zwevegem AZW pup/min jongens
04/05/19 : BVV Wervik FLAC - cad/schol meisjes
05/05/19 : BVV Tielt AVMO - cad/schol jongens
18/05/19 : BVV Aartselaar AVKA - AC dames
19/05/19 : BVV Lokeren AVLO - AC heren
02/06/19 : BVV Nieuwpoort MACW - masters heren en dames 26 PB

Onze eigen FLAC meetings nog eens op een rij :
14/04/19 : Ieper Springtime-meeting met ‘s morgens jeugd
01/05/19 : Izegem - Rubenscup
18/05/19 : Beernem - pk meerkampen jeugd
26/05/19 : Izegem - Memorial Leon Denijs + PK hamer
02/06/19 : Ieper --> Poperinge - 1/2 marathon McBride
23/06/19 : Izegem - BK hamer cad/schol/masters
30/06/19 : Poperinge : open kermis-meeting + ‘s morgens jeugd
06/07/19 : Ieper PK + FC meerkamp vanaf cad + ‘s morgens jeugd
07/07/19 : Ieper PK + FC meerkamp vanaf cad + ‘s morgens jeugd
18/08/19 : Roeselare : open kermis-meeting
15/09/19 : Izegem : jeugdmeerkamp
22/09/19 : Wevelgem FLAC - BK 1/2 marathon ALPRO
28/09/19 : Wervik : open meeting - Memorial P.Degreef + G.Zoetaert
22/12/19 : Roeselare SANTARUN

En nu de provinciale kampioenschappen op een rij :
20/04/19 : Tielt AVMO - PK alle cat. vanaf cad dag 1
22/04/19 : Tielt AVMO - PK alle cat. vanaf cad dag 2
18/05/19 : Beernem FLAC - pk meerkampen benj/pup/min
24/05/19 : Waregem AZW - pk steeple
26/05/19 : Izegem FLAC - PK hamer
23/06/19 : Izegem FLAC - BK hamer cad/schol/mast
29/06/19 : Zwevegem AZW : PK benj-pup-min
06/07/19 : Ieper FLAC - pk meerkampen vanaf cad - dag 1
07/07/19 : Ieper FLAC - pk meerkampen vanaf cad - dag 2
25/08/19 : Roeselare AVR - pk aflossingen
21/09/19 : Deinze DEIN - KVV + PK masters